KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186023
nr 1518 6023
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 74, stilleben. Olja på duk, 73x53 cm, yttermått inklusive ram: 83x63 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:31:52
150 kr
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
6
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
6
800 kr